Krajské a vyššie 2018/2019

Cezpoľný beh

 

krajské kolo

Adamová Ema VII.B 1. miesto - družstvo
Filipová Petronela IX.B  
Pintérová Marcela VII.C  

 

Filipová Petronela IX.B 1. miesto

 

celoslovenské kolo

Adamová Ema VII.B 6. miesto - družstvo
Filipová Petronela IX.B  
Pintérová Marcela VII.C  

 

IBobor - online informatická súťaž

 

celoslovenské kolo

Balogová Patrícia IV.D 1. - 543. miesto
Fejedelem Oliver V.B 1. - 543. miesto
Mačáková Eliška VI.A 1. - 508. miesto
Móderová Júlia VI.A 1. - 508. miesto
Madarasová Barbora VII.A 1. - 508. miesto
Petruš Oliver VII.C 1. - 508. miesto
Haluška Rastislav VIII.C 1. - 527. miesto
Kalmár Damián IX.B 1. - 527. miesto
Krescanko Šimon IX.B 1. - 527. miesto
Urdzíková Katarína IX.C 1. - 527. miesto

 

Ruské slovo - Skupinový spev

 

krajské kolo

Kollárová Linda VIII.B 2. miesto - družstvo
Nemčíková Zuzana VIII.B  
Šebáková Katarína VIII.B  

 

MINIBASKET SHOW

 

regionálne kolo

Belas Šimon II.L 1. miesto - družstvo
Benko Adam IV.B  
Feilová Karolína IV.S  
Ferjenčík Martin II.T  
Fitz Jakub III.S  
Gardošíková Petra II.S  
Goga Jonáš III.S  
Havlik Adam III.V  
Psotka František IV.V  
Vargovčák Matej IV.B  
Vaško Jakub IV.S  

 

Biologická olympiáda

 

krajské kolo

Urdzíková Katarína IX.C 3. miesto
Kováčová Adela VI.B úspešný riešiteľ

 

Dejepisná olympiáda

 

krajské kolo

Sabolová Bianka VIII.B úspešný riešiteľ

 

Olympiáda v anglickom jazyku

 

krajské kolo

Madarasová Barbora VII.A 1. miesto

 

celoslovenské kolo

Madarasová Barbora VII.A 1. miesto

 

Geografická olympiáda

 

krajské kolo

Semanič Tomáš VII.C 3. miesto

 

Orientačný beh

 

krajské kolo

Adamová Ema VII.B 1. miesto - družstvo
Filipová Petronela IX.B  
Hindošová Alexandra VII.A  
Hirešová Nicol V.B  
Madarasová Barbora VII.A  
Pintérová Marcela VII.C  

 

Filipová Petronela IX.B 1. miesto
Haus Adam IX.B 3. miesto

 

celoslovenské kolo 

Adamová Ema VII.B 2. miesto - družstvo
Filipová Petronela IX.B  
Hindošová Alexandra VII.A  
Pintérová Marcela VII.C  

 

Adamová Ema VII.B 2. miesto - štafeta
Filipová Petronela IX.B  
Hindošová Alexandra VII.A  
     

 

 Medzinárodné školské majstrovstvá sveta ISF v orientačnom behu

 

Filipová Petronela IX.B 3. miesto - družstvo

 

Filipová Petronela IX.B 21. miesto

 

Mladý zdravotník

 

krajské kolo

Hnath Filip VII.A 2. miesto - družstvo
Marcinčáková Klára VI.A  
Papcun Alex Sebastián VIII.B  
Sekerák Dávid Hugo IX.C  
Sepešiová Katarína VII.A  

 

Baltie2019 - programovanie

 

krajské kolo

Hricková Lucia VI.C 3. miesto
Hnath Filip VII.A úspešný riešiteľ
Petrič Maximilián Rastislav VI.C úspešný riešiteľ

 

Atletika

 

krajské kolo

Váňa Lukáš IX.A 1. miesto - beh na 300 m
    3. miesto- beh na 60 m

 

Majstrovstvá Slovenska

Váňa Lukáš IX.A 4. miesto - beh na 300 m

Váňa Lukáš IX.A 1. miesto